Rozstajemy się z regionalnym Pucharem Polski FCP 0:4 AGAPE

W meczu 3 rundy regionalnego Pucharu Polski, AGAPE Białołęka pokonała  AKS FC Płochocin 4:0.

Pierwsza połowa wyglądała naprawdę obiecująco, a większość z nas widziała już piłkę w siatce kiedy to w polu karnym znalazł się Robert Górski, finalnie trafił obok bramki. Ani jednego celnego strzału nie oddało Agape przed przerwą co pozwalało nam myśleć o pozytywnym końcowym rezultacie.

W drugiej  część spotkania to goście częściej dochodzili do głosu testując tym samym dzielnie broniącego Piotra  Balcerzaka. Nasz nowy goalkeeper robił co mógł  aby powstrzymać napastników z Białołęki.

Rozstajemy się z PP tym samym skupiając się w 100% na lidze. Mecze które rozegraliśmy w pucharze były dla naś świetnym testem i możliwością na jeszcze lepsze zgranie się już na starcie ligi.