UKS Ołtarzew - FCP 1-3 (0-1)

UKS Ołtarzew - FCP           1-3 (0-1)

Bramki dla fcp: Krzowski Robert -1 , Wojciechowski Dominik -1, Walkiewicz Albert -1

Skład fcp : Firek, Kobacki,Gajewski,Walkiewicz,Balcerzak,Krzowski(Górski),Szalucha (Trentowski ), Bucholc, Piwowarczyk,Wojciechowski (Rusin)

Niedzielne spotkanie było 3 kolejką w 4 grupie Kl.B . Sędziował:Andrzej Barmosz

W pełnym słońcu przystąpiliśmy do meczu w którym od początku graliśmy mądrze i zgodnie z założeniami taktycznym. Nasze groźne kontrataki były wielokrotnie przerywane przez dość kontrowersyjnie odgwizdywane spalone co skutecznie wybijało nas z rytmu i spowalniało nasze akcje. Jako pierwszy piłkę w siatce umieścił niezmordowany tego dnia Robert Krzowski który to wcześniej 3 razy był „łapany” na spalonego, przy 4 próbie nie było litości 42minuta spotkanie 1-0 dla FCP . Po przerwie obraz gry nieco uległ zmianie to gospodarze częściej dochodzili do głosu mając do odrobienia jedną bramkę. Po jednej z wrzutek w pole karne strzałem głową na gola zamienia nieupilnowany zawodnik 50 minuta 1-1. Byliśmy w pełni świadomi ,że zawodnicy Ołtarzewa przycisną aby odrobić te jedną bramkę ale tego dnia to konsekwencja i cierpliwość zdecydowały o losie spotkania.

Po wyrównującej bramce nasz styl gry nie uległ zmianie nadal staraliśmy się utrzymać przy piłce mimo agresywnej gry ze strony przeciwnika. W 70 minucie świetnie wyprowadzony kontratak precyzyjnym strzałem po ziemi na bramkę zamienia Dominik Wojciechowski( 4 bramka w sezonie).

Musieliśmy pójść za ciosem aby uspokoić to spotkanie i zainkasować kolejne 3 punkty.

Takiego rozwinięcia akcji nie spodziewał się chyba nikt .

Przyjeżdża ŚrUba do Ołtarzewa – i …..ustala wynik spotkanie na 3-1!!!

Oczy ze zdumienia kibice jak i zawodnicy przecierali jeszcze kilka chwil, po tym jak pięknym lobem bramkarza gospodarzy pokonał Albert Walkiewicz.. Wynik ten nie uległ zmianie już do końca spotkania