Puchar okręgowy FCP - Milan Milanówek (LO) 4-2 (2-0)

Bramki dla FCP

Krzowski Robert 1 , Piwowarczyk Dominik x 3

Skład FCP ; Firek , Walkiewicz , Kobacki ,Gajewski, Łęgowski , Trentowski , Bucholc,Krzowski , Hunikowski , Balcerzak ( Piwowarczyk / Jędrzejewski ) , Wojciechowski ( Rusin)

Pucharowym spotkaniem ,które odbyło się w Płochocinie rozpoczęliśmy przygodę w nowym sezonie MZPN 2016/2017 . Mecz stał na niezłym poziomie ale najważniejsze było uzyskać odpowiedź: co wniosą juniorzy do seniorów FCP ? Trzeba przyznać ,że zdali egzamin celująco . Bez respektu dla przeciwnika , bez nonszalancji po prostu tak jak trzeba grali w piłkę i chcieli zwyciężać każde pojedynki . Chłopcy , o których mowa to rocznik 97,99 i 2000 więc przyszłość klubu .Wszystko połączone z doświadczeniem starszychkolegów dziś funkcjonowało . Czas pokaże czy następne mecze już o stawkę (kl.B ) będą równie dobre .Gratulacje dla drużyny za wynik i walkę ,oraz podziękowania dla licznie zgromadzonej publiczności .

Kolejne spotkanie już w niedzielę godz.17.00 w Płochocinie z Pogonią Wiskitki - Zapraszamy !!

ps.Ze względu na awans do kolejnej rundy PP przełożony zostanie mecz z KPJ w kl.B pierwotnie planowany na 7.09 termin poznamy niebawem ....