Kl. B FCP - Pogoń Wiskitki 4-1 (0-0)

Bramki dla FCP

Dominik Wojciechowski x 3 , Dominik Piwowarczyk 1

Niedzielne spotkanie 4 grupy Kl.B FCP zaczęliśmy bojaźliwie i z respektem ( chyba zbyt duzym respektem ) . Pierwsza groźna akcja była dopiero po kwadransie ale za to 100% niestety po podaniu Wojciechowskiego sytuacja bramkowej nie wykorzystał Piwowarczyk . Do przerwy stworzyliśmy kilka groźnych akcji i powinnismy prowadzić 3-0 ale na tablicy wyników nadal wynik remisowy 0-0 . Po przerwie juz w 48 min tracimy gola na 0-1 po rzucie rożnym i wkradła się lekka niepewność . Na szczęście wszystko wróciło do normy po akcji Wojciechowski- Piwowarczyk ponownie Wojciechowski i gol na 1-1 . Kilka minut pózniej po zagraniu Kobackiego gola na 2-1 strzela Piwowarczyk i mamy prowadzenie . Końcówka meczu to kilka szybkich akcji Bartka Szaluchy iKacpra Trentowskiego , którzy dogrywali piłki do Krzowskiego i Wojciechowskiego ,a ten ostatni strzelił kolejne 2 bramki i mógł się cieszyć ze swojego pierwszego hat-tricka w kl. B w nowym sezonie . Ostatecznie skończyło się zasłużonym zwycięstwem 4-1 .Kolejne spotkanie z wiceliderem UKS Ołtarzew w Ołtarzewie w niedziele 4.09 godz.11.00 Zapraszamy

Ps. W końcówce spotkania na boisku w drużynie FCP zadebiutował w meczu ligowym sezonu 16/17Maciek Rusin rocznik 2000 i najstarszy Irek Jędrzejewski urodzony 1964 ... Piłka łączy pokolenia .