Inauguracja na remis. FC Płochocin 1 - 1 UKS Ołtarze

Inauguracja na remis

09.04.2017 rozegraliśmy pierwszy mecz rundy wiosennej mierząc się z obecnym„liderem”.
Piłkarskie szachy, tak możnaokreślićto spotkanie, w którym obie strony wyprowadzały cios za ciosem. W pierwszej połowie toFCPokazało się skuteczniejsze. Kilka dogodnych akcjach, w których piłka mijała bramkę o centymetry,strzałw słupek aż wkońcugol.Drogędo bramki znalazł Dominik Wojciechowski. Stały fragmentgry - wrzutkaRobertaKrzowskeigo– strzał głową Dominika iFCPwychodzi naprowadzenie. Do przerwy 1-0 dlaPłochocina.
Po przerwie do 80 minuty obraz gry nie uległ zmianie, nadal sporo twardej walki i obustronnych ataków. Kilka kolejnych dogodnych sytuacji bramkowych nie zostało jednak zamienionych na gola dlaFCP. W 84 minucie rzut wolny dla gości,ok25metraod bramki. Szybkiewykonanie–wrzutka w pole karne, po zgraniu głową i za sprawą „boskiej reki” gola zdobywa T.Żmuda–błądsędziegogłównego, jak ijego asystentaOłtarzewwyrównuje 1-1.
Takim wynikiem zakończyło się to spotkanie, podział punktów w meczu na szczycie.
Dziękujemy kibicom za przybycie i zapraszamy na kolejne spotkanie z zespołem zWiskitek(14.04.2017 - wyjazd)

Powiązana galeria: