"Na Święta w fotelu lidera"
      Zaległe spotkanie z Pogonią Wiskitki rozegrane przez fc Płochocin w wielki piątek nie było wielkim widowiskiem ale wywalczonym kompletem punktów .
Mecz rozpoczęliśmy niemrawo , bojaźliwie i z respektem dla gospodarzy . Pierwsza akcja i wypuszczony na sam na dam Robert Krzowski podaje do Alberta Walkiewicza , który spokojnie trafia na 0-1 . Kiedy wydawało się , że kolejne trafienia dla FCP to kwestia czasu gospodarze przeprowadzili perfekcyjną akcje zakończoną strzałem z głowy w krótki róg naszej bramki - gol - 1-1 ! Niespodzianka ? Raczej nie , gospodarze zasłużyli na to trafienie i remis to sprawiedliwy wynik . Ale przed przerwą jeszcze rzut rożny i Robert Górski trafia w ostatniej akcji pierwszej połowy na 1-2 .Druga połowa to 3 zmiany w FCP . Zmiennicy może nie wnieśli jakości ale zmienili obraz gry na bardziej ofensywny . Dobrze dysponowany Robert Krzowskiwypracował gola na 3-1 i zamknął wynik . Zwycięstwo w bólach ale 3 pkt dla FCP - lider na święta !!!