Sparing : FCP 8-1 KS Blizne

Dnia 10.11.2016  rozegraliśmy pierwszy  mecz sparingowy z drużyną KS Blizne.

Początek spotkania nadał odpowiedni rytm piłkarzom Płochocina. Liczne sytuacje bramkowe zwiastowały,że to spotkanie wynikiem remisowym się nie zakończy.  Już po pierwszych 15 minutach FCP powinno prowadzić 3-0 jednak celowniki wymagały "regulacji". Po 20 minutach gry strzelamy pierwszą bramkę i tylko kwestią czasu jest zdobycie kolejnych. Gospodarze nie mieli ani jednej dogodnej sytuacji  w pierwszej połowie i schodzili z boiska z wynikiem 4-0.

Druga część spotkania  niepodważanie należała do Płochocina. Po zdobyciu kolejnych dwóch bramek piłkarze FCP w "nagrodę" zamienili się pozycjami. Obrońcy wspierający ofensywę pomogli zdobyć jeszcze 2 bramki a nasi pomocnicy i napastnicy grający w obronie pozwolili gospodarzom strzelić honorowego gola.

Mecz zakończył się wynikiem 8-1 a swoją pierwszą oficjalną bramkę zdobył Maciej Rusin - Gratulujemy!