Orion Cegłów rozbity!

Kolejka 10.

23-10-2016 FCP 7:0 Orion Cegłów

W przedostatnim spotkaniu tej rundy a tym samym ostatnim meczu na własnym stadionie FCP podejmował Orion Cegłow.

Drużyna przyjezdnych od początku zmuszona była do " zamurowania" swojej bramki. Warunki gry narzucone przez piłkarzy z Płochocina sprawiały wiele problemów  defensywie Cegłowa. Tego dnia to stałe fragmenty  gry pozwoliły na otwarcie spotkania i późniejsze podwyższenie wyniku. Pierwszego gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelił Kacper Trentowski ( asysta Robert Krzowski x3). Kolejne 2 rzuty rożne i kolejne 2 bramki tym razem  na listę strzelców wpisał się Robert Górski  , który na chwile przed przerwą dołożył  3 bramkę kompletując tym samym  Hat Tricka. Wynik do przerwy  4-0.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, szarpane  ataki Oriona były skutecznie odpierane przez obrońców FCP. Nieliczne zrywy drużyny z Cegłowa przekładały się na większą swobodę w środku pola co skrzętnie wykorzystali piłkarze z Płochocina. Robert Krzowski skończył asystowanie i sam wziął się za strzelanie , otwierając tym samym 2-gą część spotkania golem na 5-0. Kolejne 2 bramki dołożył Dominik Piwowarczyk ustalając wynik spotkania na 7-0. Warto odnotować, że przy  bramce  Dominika Piwowarczyka na(6-0)  swoją pierwszą asystę zaliczył Maciej Rusin.