FCP wywalczyło awans!

Przed niedzielnym spotkaniem kl. B lider był w Płochocinie i nawet porażka by tego nie zmieniła, ale nie o to chodziło. W tym sezonie tworzymy historie, a ta mówi, że drużyna FCP w swojej dotychczasowych dziewiętnastu latach istnienia awansowała z kl. C czy B do wyższych klas rozgrywkowych, ale nigdy z pierwszego miejsca. Cel jest jeden-pozycja lidera po20-stu kolejkach !!!
Mecz rozpoczęliśmy nerwowo i mimo wizualnej przewagi to goście z KS Blizne stworzyli sytuację bramkową (strzał w słupek). Niestety dźwięk słupka nie obudził drużyny gospodarzy i jakby już pewni awansu FCP grali, ale nie grali .... po przerwie zupełnie inna drużyna. Zmotywowani, rządni zwycięstwem i szturm od 1 min drugiej połowy. Na efekty nie czekaliśmy długo, bo już w 48 min Dominik Piwowarczyk dopada do bezpańskiej piłki i strzela na 1-0 .3 minuty później ponownie dobrze ustawiony Dominik Piwowarczyk i precyzyjny strzał z 13 m posyła piłkę w samo okienko bramki gości 2-0 ! ... 55 min i hat-trick Piwowarczyka, który strzela swoją trzecią bramkę w tym meczu wykorzystując dośrodkowanie Gabriela Kobackiego. Wynik meczu nie zmienił się już do końca, a my realizujemy cel: awans do kl.Ana dwie kolejki przed końcem rozgrywek zapewniony !!! Bravo FCP!!!!