Teresin pokonany ! 0 -2

Sobota 13.05.2017 w końcu wiosna ! 25 stopni i mecz jak każdy na tym etapie rozgrywek o 6pkt ;) . Początek zdecydowanie należał do FCP . Sytuacje jakieś stworzyli Daniel Gajewski , Robert Krzowski , Kamil Bucholc to 100% szanse na gola ale jak to w życiu bywa jak się nie strzela to ... na szczęście w bramce piękną paradą popisał się Kacper - interwencja meczu !! Po przerwie jeszcze mocniej przycisnęliśmy czego efektem był rzut karny za faul na Robercie Krzowskim zamieniony na gola prze Dominik Piwowarczyk . Kolejne minuty to kontuzja Dominika Wojciechowskiego i Damiana Łęgowskiego co spowodowało , że dobrze taktycznie grająca drużyna gospodarzy przejęła inicjatywę i zamknęła nas na 30 metrze . Ostatnie słowo należało jednak do FCP , Gabrys Kobacki wykonuje daleki przerzut i w sytuacji sam na sam spokojnie gola strzela Dominik Piwowarczyk . 0-2 to zasłużony wynik ale łatwo nie było . Jeszcze 5 wygranych meczy i .... spokój w lato ;)