Remis w derbach ! FCP 1-1 KPJ

Rewanżowe derby na remis.

26,04,2017 odbyło się przełożone wcześniej spotkanie derbowe pomiędzyFCPaKPJ.
Początek spotkania ułożył się idealnie dla drużyny FCP. Już w drugiej minucie spotkania Lewą stroną boiska przedarł się Mateusz Hunikowski, który pewnym strzałem pokonał bramkarza.GOL 1-0.
Nastawieni na grę z kontry piłkarze FCP przyjmowali na swojej połowie Józefowianke, która to w pierwszej połowie pomimo kilku dogodnych okazji nie zdołała doprowadzić do remisu.
Po przerwie zespół FCP wyprowadził kilka groźnych kontrataków, po jednym z nich piłka przekroczyła linię bramkową, ale dla sędziego pół metra to za mało – nie ma bramki. Kolejną dogodną sytuację zmarnował Dominik Wojciechowski, po jego strzale piłka minęła słupek na centymetry. Zdeterminowana Józefowianka dopięła swego w 70 minucie bramkę na 1-1 zdobył Damian Dymkowski. Wynik spotkania już do końca nie uległ zmianie. W „dwumeczu” górą FC Płochocin (2-1) i (1-1).

Dziękujemy kibicom za przybycie mimo tak niesprzyjającej pogody !