Płochocin liderem !!! FCP - KS II Teresin 7-1

bramki dla FCP

Piwowarczyk Dominik, Wojciechowski Dominik , Hunikowski Mateusz , Górski Robert , Krzowski Robert x 2 ,Kobacki Gabriel.

W    6-tej kolejce rozgrywek  Kl. B Płochocin podejmował drużynę  z Teresina.

Cel był jeden, pozycja lidera miała po tym spotkaniu należeć do Płochocina. Spokojny początek meczu nie zwiastował burzy jaka miała nastać chwile później.

Sygnał do rozpoczęcia strzelania dał będący w świetnej  formie  Dominik Piwowarczyk.  Stały fragment gry - rzut rożny  - kapitan zdobywa gola  otwierając wynik tego spotkania.(1-0)  Zaskoczona drużyna z Teresina  bezskutecznie starała się odrobić straconą bramkę, z pewnością spodziewali się innego rozpoczęcia tego meczu.  Najbardziej " zaskoczony" pozostał bramkarz gości, kiedy to do prostopadłej piłki  w pole karne doszedł Piwowarczyk, ten sfaulował naszego kapitana. Rzut karny dla FCP - do piłki podszedł będący aktualnym królem strzelców Dominik Wojciechowski. Strzał, GOL (2-0).  Po zdobytej 2-giej bramce ciągle w amoku pozostawał bramkarz gości. Swój gwiazdorski popis dał pod koniec pierwszej połowy kiedy to po groźnej akcji kopną Mateusza Hunikowskiego. Niesportowe zachowanie zostało " nagrodzone" drugą żółtą a w efekcie czerwoną kartką. Koniec pierwszej części spotkania.

Druga połowa rozpoczęła się z wysokiego "C" .Robert Krzowski pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce dając znak, że tego dnia nie będzie litości dla gości.(3-0). Trzecia bramka całkowicie podcięła skrzydła drużynie przeciwnej, odbierając im jakiekolwiek nadzieje na pozytywny rezultat tego starcia. Widząc taką postawę graczy z  Teresina było tylko kwestią czasu zdobywanie kolejnych bramek . Następnym graczem, który wpisał się na listę strzelców został Robert Górski który sprytnym strzałem " ala Zlatan" wykorzystał zamieszanie w polu karnym.(4-0) Zaraz po nim swój strzelecki impas z tego dnia  przełamał Mateusz Hunikowski.(5-0).Swoją drugą bramkę tego dnia a  szóstą dla FCP zdobył Robert Krzowski. (6-0) Festiwal bramek zakończył  się golem zdobytym z rzutu rożnego,  strzałem głową wynik ustalił Gabriel Kobacki. Goście strzelają bramkę na otarcie łez po tym jak po jednym ze strzałów sparowana piłka  pechowo uciekła naszemu  bramkarzowi . (7-1)

Fenomenalna postawa linii defensywnej, walka i nieustępliwość  w środku pola oraz wysoka skuteczność w ataku zapewniły zwycięstwo, 3 punkty i fotel lidera drużynie  FC Płochocin.

Dziękujemy kibicom za liczne przybycie i wsparcie podczas meczu!

Zapraszamy  tym samym na kolejne spotkanie

Piast II Piastów - FC Płochocin 1 października, 11:00