NIETYKALNI !

Kolejka 22FCPvsSokół Budki 4-4

W pożegnalnym meczu kończącego karierę Ireneusza Jędrzejewskiego emocji nie zabrakło. Kibice zobaczyli aż 8 bramek!. Swoją stałą strzelecką formę potwierdzili Piwowarczyk iKrzowski. Najważniejszą bramkę tego spotkania zdobył G.Kobacki - wkońcowym rozrachunku bramka dająca status:nietykalnych / niepokonanych. Bramka ta zdobyta po asyście R.Górskiego, który w tej sytuacji równie dobrze mógł wykończyć te akcje sam.!

Po skończonym meczu odbyło się zakończenie sezonu, urodziny i pożegnanie Ireneusza.

W sezonie 2016-2017 nie było mocnych na drużynę z Płochocina. Z rozegranych 20 spotkań wygraliśmy 17, remisując 3.Nasza zdobycz bramkowa to 65 goli co jest 2-gim.wynikiem w grupie. W defensywie 18 bramek straconych- co daje 1 miejsce pod względem najmniejszej ilości straconych goli.

Oby przyszły sezon był równie udany.

Dziękujemy kibicom za cały sezon i za liczne przybycie na ten ostatni mecz i pożegnanie Irka.

Dziękujemy trenerowi ! i całemu zarządowi  - liczymy na więcej!

DZIĘKUJEMY!