Kolejny krok...do A klasy

W dniu 16.10.2016 rozegraliśmy kolejne ligowe spotkanie,tym razem gościliśmy w Zielonkach na sztucznym boisku w meczu z KS Blizne.Gospodarze od początku postawili wysoko poprzeczkę,wyjątkowo zmobilizowani,by ograć lidera i w 32 minucie po szybkim kontrataku wychodzą na prowadzenie. W 35 minucie kontuzji barku doznaje Bartek Szałucha, zastępuje go Piotrek Balcerzak. Bramkę wyrównującą po chwili zdobywa Dominik Wojciechowski po asyście Roberta Krzowskiego. Po przerwie gra
toczyła się pod nasze dyktando, ponownie na listę strzelców wpisał się bardzo dobrze dysponowany tego dnia Wojciechowski, kolejnego gola dołożył Robert Górski po asyście Damiana Łęgowskiego. Ambitnie grający zawodnicy KS Blizne złapali kontakt na 2:3 po szybkim ataku środkową strefą boiska. Od 80 minuty gramy w przewadze po faulu bramkarza tuż za linią pola karnego na naszym zawodniku,kolejną karą dla gospodarzy była bramka zdobyta po rzucie wolnym,skutecznie dobił piłkę do bramki Górski.
Dziękuję za zaangażowanie,życzymy szybkiego powrotu do zdrowia Bartkowi i zapraszamy na kolejny mecz w Płochocinie już w niedzielę o 15.00, gościmy ekipę Oriona Cegłów.

KS Blizne - FC Płochocin 2:4

FCP: Firek D-Kobacki G,Gajewski D,Walkiewicz A,Łęgowski D-Trentowski K,Szałucha B('35 Balcerzak P),Górski R,Hunikowski M,Krzowski R-Wojciechowski D.