II Miejsce drużyny FC Płochocin na turnieju w Teresinie!

Dnia 11.02.2018 w Teresinie drużyna FC Płochocin rocznik młodzik D1 zajęła 2 miejsce w turnieju piłki nożnej.!

Nasz zespół w składzie:

Bartosz Wiśniewski, Dominik Michalak, Julek Makomaski, Maciej Owczarczyk (br), Maciej Lubelski,

Szymon Jacewicz, Maciej Zarzycki, Mateusz Kołodziejak, Grzegorz Duczman, Maksymilian Olborski

został przydzielony do grupy B z następującymi zespołami:

KS Teresin Iż

Mszczonowianka Mszczonów

Partyzant Leszno

W grupie zajęliśmy I miejsce osiągając następujące wyniki:

FC Płochocin - KS Teresin 1:1, Bramka Bartek Wiśniewski

FC Płochocin - Mszczonowianka Mszczonów - 4:2, bramki 3 x Bartek Wiśniewski, 1 x Szymon Jacewicz

FC Płochocin - Partyzant Leszno - 1:0, bramka Dominik Michalak

W półfinale los przydzieli drużynę Sportingu Grodzisk Mazowiecki. Mecz był bardzo zacięty. Wygraliśmy 2:1. Trafienia dla naszej drużyny uzyskali: Bartek Wiśniewski oraz Maciej Lubelski.

W finle spotkaliśmy się z z drużyną Mszczonowianki Mszczonów, grupowym rywalem. Mecz był dość wyrównany. W 11 minucie spotkania drużyna FC wykonywała rzut wolny za faul na Bartku Wiśniewskim. Do piłki podszedł zawodnik z nr 9 Szymon Jacewicz. Jego mocne uderzenie wylądowało na słupku a dobitka została zablokowana. Mecz zakończył się wynikiem 0:0. Potrzebne były rzuty karne. Trener Duczman desygnował do wykonywania 11-ek natępujących zawodników:

B. Wiśniewski, M. Lubelski, S. Jacewicz

Loterię zaczął zespół Mszczonowianki. Pierwszy strzał wylądował na słupku. Do piłki podszedł B. Wiśniewski i niestety bramkarz obronił. Po I serii 0:0

Do piłki podszedł zawodnik z Mszczonowa i 1:0

Maciek Lubelski pewnie wyrównuje na 1:1

Kolejny zawodnik z Mszczonowa i 2:1

Szymon Jacewicz pakuje piłkę tuż przy lewym słupku i 2:2

Kolejny zawodnik z Mszczonowa i 3:2

Dominik Michalak niestety nie trafia w bramkę.

Królem strzelców turnieju został Bartek Wiśniewski z drużyny FC Płochocin.

Gratulacje za wynik i walkę naszej drużyny. Wielkie podziękowania dla organizatorów za wzorowo zorganizowany turniej.

Linki do filmików z turnieju

-https://www.youtube.com/watch?v=DsdeZiE41lE&feature=youtu.be

-https://www.youtube.com/watch?v=eEsob11mpKc&feature=youtu.be