Czas na RELAX!

19 Kolejka 27.05.2017 Relax Radziwiłłów 0 - 4 FC Płochocin.

Upalne popołudnie przywitało drużynę FCP w na boisku w Radziwiłłowie.
Przed meczem cel był jasny 3-punkty, pełna koncentracja i umocnienie na pozycji lidera.

Pierwsze minuty to nieskuteczne próby "Relaxu" i okazje na to, co FCP lubi najbardziej- kontrataki.
Po naporze gospodarzy, którzy odbili się od bloku defensywnego pierwszą groźną sytuację miał R.Krzowski.
Ten w 13 minucie po rajdzie prawą stroną boiska umiejętnie ściął w pole karne i plasowanym strzałem zaskoczył bramkarza drużyny przeciwnej GOL 1-0.
Niespełna 15 min później kolejna akcja z udziałem Roberta, tym razem świetnie odnalazł w polu karnym podłączającego się do akcji G. Kobackiego. Dośrodkowanie Krzowskiego strzał głową Kobackiego GOL 2-0 do przerwy.

Drugą połowę gospodarze znów zaczęli z animuszem starając się odrobić straty. Ich starania spełzły na niczym. Po Kolejnym kontrataku rzut rożny dla FCP. W polu karnym świetnie odnalazł się D.Gajewski i po strzale głową wyprowadza FCP na bezpieczne prowadzenie trzema bramkami. Strzelec 3-go gola zostaje w końcówce zmieniony przez nieocenionego
Ireneusza Jędrzejewskiego, który uspokoił grę i zapędy piłkarzy Relaxu.
Uśpieni gospodarze dali się zaskoczyć po raz 4-ty kiedy to po indywidualnej akcji sam na sam z bramkarzem stanął R.Górski,ten pewnie wykorzystał sytuacje i ustalił wynik spotkania na 4-0 dla FCP.