200 Goli, 3 punkty i umocnienie na pozycji lidera!

Piast Piastów II - FCP 1-2 (0-1)

Wyjazdowe spotkanie 7-ej kolejki drużyna FCP rozegrała na stadionie Piasta II Piastów.

Od samego początku było wiadomo, że będzie to ciężki teren do wywiezienia kompletu punktów. Dotychczasowy wicelider tabeli nie zamierzał oddawać zwycięstwa bez walki. Pierwsze 30 minut spotkania stało pod znakiem częstych fauli gwizdanych  niestety tylko dla gospodarzy. Słaba dyspozycja sędziego prowadzącego to spotkanie wprowadzała nerwowość w obu drużynach. Mimo tych przeszkód akcji ze strony Płochocina nie brakowało, Hunikowski, Górski, Krzowski  nękali bramkarza Piasta - niestety nieskutecznie. W 40 minucie sprawy w swoje ręce, a w tym przypadku głowę wziął kapitan FCP. Piłke wrzuconą przez Hunikowskiego z rzutu rożnego pewnym strzałem głową umieszcza w siatce.  Należy odnotować, że była to bramka  nr 200 w  całej przygodnie seniorskiej  Dominika Piwowarczyka dla klubu FCP. Wynikiem 1-0 konćzy się pierwsza część spotkania.

Druga połowa także była pełna fauli i walki po obu stronach. Goście starali się jak najszybciej odpowiedzieć bramką zostawiając tym samym więcej miejsca z tyłu. Po jednej z kontr piłkę w pole karne wprowadza Dominik Wojciechowski, który to zostaje sfaulowany przez bramkarza gospodarz - rzut karny. Do piłki podchodzi Piwowarczyk i pewnym strzałem po ziemi zdobywa 201 bramkę. FCP prowadzi 2-0.

Nie mając nic do stracenia gospodarze rzucili się do ataku zdobywając tym samym bramkę honorową w końcówce spotkania. Wynik końcowy 2-1. Płochocin liderem !